VODOSTAV CHUDÝ s.r.o

HĽADÁME SPRÁVNE  RIEŠENIA

O nás

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Prednosťou našej firmy je profesionalita a dlhoročná skúsenosť, keďže sme na trhu už od roku 1991. Ponúkame svoje služby  v oblasti vodoinštalačných prác, opravy a montáž vodomerov na teplú a studenú vodu, výmena vodovodných a kanalizačných stupačiek, čistenie a monitorovanie kanalizácie, zemné práce a maloobchod.

V prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kontaktovať.

 


VÝMENA STUPAČIEK

Ponúkame Vám výmenu vodovodných a kanalizačných stúpačiek, a demontáž azbestových kanalizačných potrubí podľa platných noriem a zákonov.

More...

čistenie a monitorovanie kanalizačných potrubí

Vysokotlakové čistenie je vedľa mechanického v súčastnej dobe najpoužívanejšou metódou čistenia kanalizačných sietí od segmentov a cudzích predmetov.

More...

OprAVY VODOMEROV

Zaoberáme sa opravou a metrologickým overovaním vodomerov na základe Rozhodnutia o registrácii Úradom pre normalizáciu, metrológiu a  skúšobníctvo od roku 2002. Máme skúsenosti s opravou vodomerov všetkých značiek a dimenzií dodávaných na náš trh.

More...

VODOINŠTALAČNÉ PRÁCE

Výroba a montáž rozvodov vody, vodoinštalatérske práce, opravy a montáže vodomerov na teplú a studenú úžitkovú vodu, kurenárske práce.

More...